SDKÚ vymenila Radičovú, svojich voličov a úspech pravice - za Fica

Autor: Ján Galan | 23.10.2011 o 20:00 | Karma článku: 19,37 | Prečítané:  2795x

Radičová dostala v prezidentských voľbách 2009 takmer milión (988 808) hlasov občanov SR, čo predstavovalo 44,47% na voľbách zúčastnených voličov. Dzurindu zakrúžkovalo v roku 2010 v primárnych voľbách jeho vlastnej strany SDKÚ 460 na voľbách zúčastnených voličov, čo predstavovalo 83,03% hlasov. No, pekné percentá pre Dzurindu. Ale len dovtedy, kým zistíme, že Radičová, ktorá na Dzurindovu funkciu nekandidovala, získala ako podpredsedníčka SDKÚ 85,55% hlasov.

Teraz Radičová končí a Dzurinda môže svoju popularitu konečne predviesť naplno v predčasných voľbách 2012 bez konkurencie Radičovej.  Teraz sa Dzurinda už nebude predvádzať iba medzi svojimi, teraz sa Dzurinda predvedie u občanov. Percentá, ktoré SDKÚ vo voľbách získa budú len jeho  vlastným výsledkom, budú vyjadrením jeho popularity a len jeho vlastnou zodpovednosťou. Dzurinda sa konečne môže predviesť a Radičová mu to už nebude kaziť. V SDKÚ by sa mali tešiť, podarilo sa im zbaviť Radičovej, podarilo sa im zbaviť vlastnej popularity.

Dzurinda pravicu  postrelil už dávno a Radičová ju svojim odchodom z politiky a vyprataním priestoru vlastnej popularity teraz dorazila. A Fico pravicu teraz zožerie a ako kôstku vypľuje Dzurindu, s ktorým sa bude minimálne 4 roky pohrávať v novej koalícií ako mačka s myšou, až kým ho nezožerie tiež.

Pre pravicového voliča z toho môže vyplývať len jedno. Voľba SDKÚ je voľbou proti pravici, je voľbou za Fica, je to voľba cesty do pekla.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Klasická nedeľa kedysi: Kostol, obed, futbal. Boli to zlaté časy

Bratislava bola o polovicu menšia, ale na futbal chodilo desaťkrát viac ľudí.

ŽENA

Táňa Pauhofová: Robiť film na Slovensku je samovražda pre ego

Úspešná herečka momentálne hviezdi v kinách.

RECENZIA

Bol to stratený čas alebo je Sherlock stále geniálnym seriálom?

Ako dopadol posledný diel seriálu.


Už ste čítali?