Vymením budovu NRSR za pavilón goríl v ZOO

Autor: Ján Galan | 3.1.2012 o 12:51 | (upravené 5.1.2012 o 10:02) Karma článku: 15,32 | Prečítané:  1703x

Ten spis Gorila by sa mal stať zo zákona povinným čítaním každého Slováka už na ZŠ. To je najlepšia vlastiveda, zemepis, občianska výchova aj výchova k hrdosti na vlastnú krajinu. Z toho spisu je úplne jasné v akej krajine žijeme, kto sme a o čo tu ide.

Po jeho prečítaní a po vyzvracaní sa, človeku ako prvé napadne, že by sme mali po vzore Orbána okamžite vypustiť z názvu štátu slovo "republika" (vec verejná) a určite by sme sa mali prestať baviť o slove "demokracia" (vláda ľudu). Nakoľko  po prečítaní  toho spisu musí byť  každému jasné, že Slovensko žiadna "vec verejná" nie je a "vláda ľudu" je tu  asi taká, ako za nejakej absolutistickej monarchie.

Čo sa týka volieb, tak podľa toho spisu je úplne jedno, ktorú zo starých strán by človek volil. Podľa spisu sú v tom namočené všetky staré strany.

Pevne verím, že všetky staré politické  strany dostanú od svojich voličov do urien namiesto hlasovacích lístkov šupky z banánov, ktoré im zožrali tie ich gorily.

P.S.

Bude strašne zábavné sledovať ako trápne a  márne sa budú  vyslúžilí politici snažiť do toho svojho svinstva zatiahnuť aj SaS,  ktorá v čase udalostí uvedených v Gorile bola ešte len nejaké 3-4 roky pred svojim založením.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Všetci Bielorusi vrátane mňa sa boja vojny s Ruskom

Naša dotovaná diktatúra sa blíži k svojmu koncu.

EKONOMIKA

Diaľnica na Trnavu sa môže rozšíriť na osem pruhov

Definitívne riešenie povie minister dopravy.

SVET

Admirál Kuznecov: Ruský kolos, ktorý smeruje do Sýrie

Ruská lietadlová loď v číslach.


Už ste čítali?