Čudujem sa premiérovi, že jedná s USS aby tu zostala

Autor: Ján Galan | 23.2.2013 o 11:54 | (upravené 23.2.2013 o 23:21) Karma článku: 18,59 | Prečítané:  2553x

Vychádzajúc z nedávnych vyjadrení nášho pána premiéra som hlboko presvedčený, že spoločnosť ako US Steel si nezaslúži aby ju prehováral, jednal s ňou, či dokonca kvôli nej loboval v EU za ústupky v oblasti znižovania emisií pre výrobcov ocele, a to len kvôli tomu, aby zostala podnikať na Slovensku.

Veď ešte nedávne vyjadrenia pána premiéra ohľadne USS dokazujú predsa úplne jasne, že: „čo za zbesilosť bolo privatizovať štátny majetok", že poločnosť USS patrí medzi firmy, ktorým Dzurindova vláda, citujem: „porozdávala štátny majetok" a tiež, že USS patrí medzi firmy, ktoré, citujem: „iba vyťažili z lukratívnych podmienok a po ich vypršaní odchádzajú tam, kde je to pre nich výhodnejšie."

Takúto firmu ide pán premiér prehovárať aby zostala na Slovensku? Takejto firme ide pán premiér vybavovať kadejaké výnimky z cien energií a z EU smerníc o emisiách? Žiadam pána premiéra aby to nerobil. Keď chcú ísť preč, žiadam ho, aby ich tu nezdržoval a radšej sem na Slovensko namiesto USS zavolal nejakú inú, ešte omnoho lepšiu firmu, čo tu zamestná ešte viac ľudí.

Veď firiem, ktoré určite veľmi radi prídu na Slovensko len "vyťažiť z lukratívnych podmienok a po ich vypršaní odídu tam, kde je to výhodnejšie" musí byť vo svete ako maku. A prídu o to radšej, že ich zavolá do takého podnikateľského, daňového a zamestnaneckého raja, akým Slovensko za jeho vlády je.

Nech si USS len ide het keď si neváži, že tu môže byť. Veď takých ako sú oni musí byť vo svete ako maku, ako maku...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?