Ani len znárodniť nedokážu profesionálne

Autor: Ján Galan | 18.3.2013 o 19:44 | (upravené 18.3.2013 o 19:52) Karma článku: 21,15 | Prečítané:  3498x

A je to tu! EU socialisti sa rozhodli, že novodobý celoeurópsky “výstrel z Auróry“ zaznie na Cypre a Veľká socialistická revolúcia EU (VSREU) sa konečne môže odštartovať naostro. Rozhodli sa rázne, tak ako kedysi súdruh Lenin, po ňom súdruh Klement a neskôr súdruh Fidel a spustili pilotný projekt znárodnenia súkromného majetku v prvom členskom štáte EU.

Pre jednoduchosť sa rozhodli,  že začnú súkromným majetkom s najväčšou likviditou, teda peniazmi na účtoch. Otestujú to na malom ostrove, vychytajú v jednotlivých procesoch muchy a celé to spichnú za jeden víkend. Vyskúšajú to a následne to začnú podľa potreby implementovať v ktorejkoľvek inej krajine EU a u ktoréhokoľvek súkromného majiteľa peňazí. Vždy tam, kde socialisti usúdia, že ešte rýchlejšie a efektívnejšie ako cez dane sa dá dostať k súkromným peniazom tak, že tie peniaze ich majiteľovi jednoducho ukradnú. A to práve vtedy, keď ich nebude mať pod kontrolou.  A urobia to štandardne cez víkend ako ktorýkoľvek vykrádač bytov, využijúc situáciu, že majiteľ je práve mimo domu, resp. v tomto prípade, že nemôže byť v banke.

Ale chybička sa vlúdila. Oni zabudli, že v tom malom ostrovnom štáte asi omylom zabudli zrušiť parlament (niečo ako keď zlodej omylom zabudne vypnúť alarm), a to sa im vypomstilo. A tak z plánovanej rýchlej a efektívnej "akcie na víkend" zrazu nič nebolo.  Alarm začal hučať, zapli sa reflektory a celý svet sa na zlodejov pri akcii začal pozerať.  A oni rýchlo pobrali ako rukojemníkov nevinných občanov toho malého ostrova a trápne teraz vyjednávajú o tom, koľko súkromných peňazí ich má svet nechať ukradnúť.  A zároveň stále zabraňujú majiteľom peňazí vrátiť sa do vlastných domov, resp. v tomto prípade do vlastných bánk svoje peniaze ratovať.

Proste takí trápni a neschopní zlodeji, čo ani len kradnúť nevedia poriadne.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov z Gorily?

O úplatkoch pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

TECH

Štyri tipy ako míňať menej dát na iPhonoch

Ak vždy príliš skoro prečerpáte mesačný limit dát, vyskúšajte niektorú z týchto rád.


Už ste čítali?