p.Kiska by mal vystúpiť v parlamente. Nie za opozíciu, za občanov.

Autor: Ján Galan | 9.11.2014 o 1:07 | Karma článku: 11,36 | Prečítané:  1642x

Už som tu písal, že si nemyslím, že je prezident Kiska povinný riešiť mizériu pravice. Ale myslím si, že ako občiansky prezident so 60%-tnou podporou zúčastnených voličov by sa mal venovať najmä a v prvom rade tomu, čo za mizériu považujú občania SR. Navyše, veď nám to sľúbil keď povedal:

„Pre kandidatúru som sa rozhodol z frustrácie zo súčasného stavu na Slovensku. "Záleží mi na našej krajine, som frustrovaný z toho, v akom stave je naša spoločnosti a chcem preto zmeniť Slovensko. Chcem, aby naše Slovensko bolo ekonomicky prosperujúce, ale aj sociálne spravodlivé, aby sa tu dobre žilo všetkým ľuďom. Chcem to dosiahnuť svojimi skúsenosťami a aktívnym prístupom pri vykonávaní úradu" 

Takže:

Vážený pán prezident, som občan SR a dovoľte mi použiť Vaše slová z kampane:

Záleží mi na našej krajine a som frustrovaný z toho, v akom stave je naše zdravotníctvo, najmä z medializovaných odôvodnených podozrení čo sa v zdravotníctve deje s peniazmi pacientov a všetkých daňových a odvodových poplatníkov.

Viem, že nemáte žiadnu legislatívnu ani výkonnú právomoc, ale jedno urobiť pre mňa ako občana môžete. Môžete ísť do parlamentu a politikom v mojom, v našom 60%-tnom zastúpení jasne a bez servítky povedať čo si o ich 25 ročnom, prepytujem, “manažovaní“ zdravotníctva myslíme. Zároveň im môžete za nás občanov dať konkrétne úlohy a ich splnenie v našom mene termínovať do volieb v roku 2016 a ubezpečiť ich, že priebežné plnenie úloh budeme prostredníctvom Vás kontrolovať a vyhodnocovať.

Som si istý, že naši politici ocenia keď sa na nich obrátite s milou predvolebnou prosbou v mene 60% voličov.

Vopred pekne ďakujem!

Váš volič.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?