Sme strašne pracovití, šikovní a chytrí, len svet nám to kazí

Autor: Ján Galan | 7.5.2011 o 12:41 | (upravené 7.5.2011 o 12:46) Karma článku: 11,41 | Prečítané:  1727x

My Slováci sme od prírody strašne šikovní a chytrí úplne vo všetkom na čo siahneme a na čo si len spomenieme, iba vždy sa nájde niekto, kto nám to pokazí.  Problém začal byť už pri Svätoplukovi a jeho troch prútoch (je jasné, že keby nám to vtedy ostatní nepokazili, tak tu dnes  šéfujeme my a nie nejaká EU), ale preberme to  v krátkosti len tuto od Nežnej revolúcie. Vtedy sme si  naplánovali, že tu budeme mať  blahobyt a urobili sme si revolúciu. Keďže však ten blahobyt sem, tak ako sme si vtedy múdro naplánovali, hneď od budúceho pondelka 07:00 hod. neprišiel, tak bolo treba zistiť a vyriešiť toho, kto za to môže. My sme to vtedy aj zistili a vyriešili okamžite. Vinníka sme odhalili a založili sme si vlastný štát. Že vinníkom nášho neúspechu už vtedy boli Česi, o tom hádam práve teraz žiaden dobrý Slovák v našej hokejovej republike pochybovať nemôže.

Mali sme teda vlastný štát a nášmu blahobytu a úspechu už nemalo stáť nič v ceste. Lenže potom sa tu objavil nejaký Mečiar so Slotom (mám informáciu, že za to ich zvolenie do parlamentu môže nejaký Japonec  menom "Sato") a namiesto budovania blahobytu pre nás všetkých tu začali kupovať  lietadlá, vily, jachty a  autá len pre seba a svojich kamarátov.

Ale my sa len tak nejakému  Japoncovi  menom "Sato" nedáme oblafnúť, tak sme tých dvoch poslali do minulosti a zvolili sme si vládu my sami, ktorá z nás mala urobiť hospodárskeho tigra Európy a založiť náš budúci úspech a blahobyt na našej pracovitosti, chytrosti a šikovnosti.  Lenže, znova prišiel ten Japonec "Sato" a  znova to nejako zvrtol proti nám.  Tá vláda totiž nezaložila náš budúci úspech na chytrosti našich slovenských hláv, ale skôr na šikovnosti a pracovitosti našich slovenských rúk za výrobným pásom.

Potom prišla kríza (za tú samozrejme  môžu Američania a ako inak, vždy keď ide o nás  za tým musí byť aspoň jeden Maďar - teraz je to vraj ten finančník Soros) a výsledky práce našich šikovných a pracovitých  slovenských rúk za výrobným pásom sa prestali vo svete predávať.

Tak sa naše chytré slovenské hlavy naštvali a povedali sme si, že my kašleme na úspech založený na pracovitosti, chytrosti a šikovnosti a zvolíme si tu vládu, ktorá ten náš blahobyt definitívne vyrieši za nás a my už nebudeme musieť byť ani šikovní, ani chytrí, ani pracovití. Lenže ten Japonec "Sato" to znova obrátil proti nám a tá vláda ten blahobyt znova riešila iba pre seba.

Tak sme si zvolili ďalšiu a zatiaľ poslednú vládu, ktorá tu mala vytvoriť podmienky aby naša pracovitosť, chytrosť a šikovnosť sa tu začala konečne vyplácať aj bežnému človeku a ten blahobyt sme si mohli zvýšiť sami. Lenže oni namiesto toho zvyšujú naše dane s tým, že oni to za tie naše peniaze vyriešia za nás lepšie.

Nakoniec sme si teda povedali že sa teraz hneď presadíme aspoň nejakým iným spôsobom.  Založili sme si tú hokejovú republiku a postavili sme si najdrahší štadión na svete. Čo na tom, že ho celá Bratislava a možno celá SR bude splácať ešte 100 rokov, to nie je dôležité, lebo my sme sa rozhodli ukázať celému svetu akí sme chytrí, šikovní a pracovití aspoň v tom hokeji a ukážeme to celému svetu na tom najdrahšom štadióne, nech všetci vidia čo si tu môžeme dovoliť!

Lenže znova zrada!  S tým Japoncom "Sato" sa teraz proti našej hokejovej republike spikli ešte aj Nemci, Rusi a Česi (úloha Fínov v spiknutí ešte nie je jasná, ale je tu silné podozrenie, že v tom môžu mať prsty tiež)

Kedy nám už konečne svet prestane robiť zle?  Však to, akí sme super tu predvádzame už 20 rokov, tak kedy to už konečne všetci pochopia?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko stál Plavčan, ešte len spoznáme

Človek s Plavčanovou históriou sa nikdy nemal stať ministrom.

DOMOV

Kauza Plavčan: O čo ide v najväčšom škandále leta?

Najdôležitejšie otázky a odpovede o kauze eurofondov.


Už ste čítali?