Miki, “najkrajší zo všetkých supermanov“ kandiduje sám

Autor: Ján Galan | 27.10.2011 o 9:17 | Karma článku: 10,08 | Prečítané:  1434x

To má Miki naozaj nulový koaličný potenciál pre všetkých kolegov v jeho strane? Nekandiduje ani Mikloš, ani Žitňanská a Miki teda musel vyhlásiť, že je pripravený viesť stranu do parlamentných volieb on. Však kto by aj kandidoval, keď im všetkým na tej Radičovej ukázal kto tam je šéfom.

Veľmi šikovne to urobil. Mimochodom, by ma len zaujímalo - nebude Mikimu na tých volebných plagátoch otupno?  Myslím, že keď tam bude taký sám?  Ale chápem ho, je to statný šuhaj a fešák nevídaný a bude ho na tých plagátoch samého aspoň lepšie vidieť a viac vynikne. Aj keď niektorí neprajníci  hovoria, že taká  baba na plagáte a ešte blondína, to vraj robí s voličmi divy. Ale netreba všetkému veriť,  Miki sám najlepšie vie čo je dobré a ešte nám  všetkým ukáže - sám seba na plagáte.

Ale ja mu dobre rozumiem, tá blondína, čo s ňou bol na plagáte pred minulými voľbami by už asi nebola dobrým riešením. Však on je predsa volebný  líder v najlepších rokoch a vie najlepšie posúdiť  čo a ako je správne a ona, že nejaká profesorka?  Ešte by mu určite mudrovala aj do toho fotenia, že postav sa takto, tvár sa inak, že čakaj a podrž hento, či tamto...

Teda ja hovorím, že kvôli mne a ľuďom, ktorých poznám sa na tie volebné plagáty Miki nemusí dávať vôbec.  Sú to vyhodené peniaze. Samozrejme myslím to v dobrom a  len kvôli tomu, že ho za tie roky predsa už každý pozná a každý vie aj bez plagátov čo je Miki zač. A tie billboardy sú určite poriadne drahé a dnes je taká doba, že treba šetriť.  Navyše, len medzi nami. Však vieme, že ani to Mikiho zháňanie peňazí nemusí dopadnúť vždy dobre.

Ale aby som nezabudol - Miki gratuľujem k tomu volebnému líderstvu!  A gratuľujem, že si jednička! Teda tou jedničkou myslím,  že si  ten jediný kandidát...

A ešte čerstvý odkaz, ktorý ti mám odovzdať od našej staručkej, vyše 90- ročnej skoro slepej a hluchej susedy, ktorú som  dnes ráno  stretol u nás na chodbe:

„Ten Dzurinda všetko vyhrá, lebo je najkrajší zo všetkých supermanov čo bývajú pred voľbami na plagátoch!"

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?