Vymením Mikiho & Roba za Riša & Ivetu (odvoz až do pekla v cene)

Autor: Ján Galan | 30.10.2011 o 15:57 | Karma článku: 21,78 | Prečítané:  4628x

Tak sa nám tu včera v rozhlase a dnes v TV Miki s Robkom nejako rozflirtovali a rozprekárali. No nie je to milé počuť ich v rozhlase a vidieť ich po takom dlhom čase znova takto spolu? Ale že im to na tej spoločnej fotke zo včerajších Topiek sluší? Keď ich takto spolu vidím, tak ma nenapadá nič iné, iba také staré české príslovie, že: “Co se škádlívá, to se rádo mívá“. Aj keď chápem, že zatiaľ sú prirodzene hanbliví,  držia svoj vzťah v tajnosti a dokonca sú schopní ho úplne zatajiť a tváriť sa navonok, že sú v úplne iných vzťahoch.

Robo  sedí  rovno a Miki sa k nemu tak nežne, kamarátsky a  ústretovo nakláňa.  Obidvaja pritom majú na tvárach taký ľahký úsmev a taký ten výraz dvoch starých lišiakov,  že však: „čo si budeme hovoriť, poznáme sa predsa dlho a nejako sa  už len dohodneme."  A dohodneme sa nakoniec tak, že obidvaja budeme spokojní. Veď aj môj vlk, aj tvoje ovce sa nažerú z niečoho cudzieho. V  tých debatách včera a dnes sa nám okrem iného prekárali o nejakých pravicových a ľavicových zlepencoch, no nie sú zlatí?

fico.jpg

Zdroj: Topky.sk

Tak chlapci, možno, že sa dohodnete vy dvaja spolu, ale určite sa nedohodnete so mnou, ani s ľuďmi ktorých poznám, a to ani spolu, ani samostatne.  A čo sa týka tých zlepencov, tak akýkoľvek pravicový alebo ľavicový zlepenec by bol krajší a užitočnejší ako zlepenec vás dvoch. Kombinácia vás dvoch v zlepenci by bola takou genetickou manipuláciou, že by z toho nemohlo vzniknúť nič iné ako obrovská, slizká  Godzilla o rozmeroch Slovenskej republiky, ktorá by nám tu zakrátko vyžrala úplne všetko a nakoniec aj nás.

P.S.

Miki a ty prosím nezakladaj žiadne "pravicové bloky", to je robota pre lídra pravice a nie pre teba!

(Jednak ti na to akože "zakladanie pravicových blokov" nechcú skočiť ani tvoji doterajší komplici, a jednak aj tak je každému jasné, že keď to inak nepôjde, tak sa kvôli válovu spojíš aj s čertom. Asi by u teba všetci vážne ocenili, keby si za tým čertom odišiel hneď teraz a zobral so sebou aj Fica a svätuškárov...)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?