KDH robte niečo, veď z finančného trhu sa tu pomaly stáva boh!

Autor: Ján Galan | 4.11.2011 o 7:30 | (upravené 4.11.2011 o 7:35) Karma článku: 13,03 | Prečítané:  1928x

Finančný trh náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v Bruseli, tak i v Grécku a v Bratislave. Ale  hlavne, zostaň nám stále pokojný a úver náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše dlhy ako i my odpúšťame svojim dlžníkom a neuveď nás do pokušenia požičiavať si ďalej, ale zbav náš všetkých dlhov. Amen.

Namiesto v kostoloch sa tu čoskoro bude modliť v bankách a namiesto k Panne Márii sa tu bude modliť k Frankfurtskej burze?  Hlavou európskej finančnej cirkvi sa stane Barroso, kardinálom v SR Mikloš, miništrantmi Dzurinda a Figeľ s Bugárom, termíny a miesto omší tu budú určovať ratingové agentúry a namiesto na opravu kostola  sa tu bude vyberať na navýšenie eurovalu?

Už ma to večné upokojovanie trhov  za naše peniaze a večné čakanie na ďalší "boží trest" vo forme zníženia ratingu a zvýšenia úrokov, ktorý "ak nebudeme dobrí, tak možno znova príde" z agentúr alebo finančných trhov začína dosť  znervózňovať.

KDH, veď toto predsa je vaša parketa, tak prečo s tým niečo neurobíte? Práve teraz môžete  ukázať ako viete byť pre SR užitoční.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?