Miki, Ivan, Jano, Béla, nepošlete tomu Silviovi nejaké prachy?

Autor: Ján Galan | 9.11.2011 o 14:58 | (upravené 9.11.2011 o 18:46) Karma článku: 14,42 | Prečítané:  1618x

Lebo tuto čítam, že dnes „výnos kľúčového talianskeho dlhopisu so splatnosťou desať rokov počas dopoludňajšieho obchodovania vystúpil na sedem percent, a že: „je to rovnaká hodnota, po ktorej prekonaní boli nútené požiadať o zahraničnú finančnú pomoc vlády Grécka, Írska a Portugalska.“

Tak si myslím, že by ste mali byť s tým Silviom solidárni a mali by ste mu hneď dnes poslať nejaké prachy. Určite by ste nemali čakať na Barrosa a celý ten cirkus keď sa im bude schvaľovať pomoc z eurovalu. Lebo jednak v tom eurovale vraj ani nie je toľko bubákov aby to tých Taliánov zachránilo a dvak, už to predsa poznáte aký cirkus okolo toho bude kým sa na niečom v tom Bruseli dohodnú.

Viete ako to chodí - kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Ak Silviovi pošlete svoje vlastné peniaze ešte dnes a urobíte to ako prví v EU, tak sa o vás určite bude pekne písať vo všetkých svetových novinách a aj ten Silvio to určite ocení!  (však len medzi nami, možno vás za to  pozve aj na to svoje Bunga-Bunga!).

Lebo to viete, byť spolu so Silviom v jednom elitnom klube, to nie je iba Bunga-Bunga, to je aj zodpovednosť a to sú aj povinnosti voči Silviovi. Tak vás nebudem zdržovať, šup do banky a expresný prevod nech to frčí a Silvio to má hneď ráno!  Alebo by ste to mohli hádam radšej poslať poštou, lebo tie taliánske banky..., čo ja viem, aby to tam ešte niekde cestou nezmizlo. No nič, šup, šup radšej už utekajte platiť aby náhodou nezavreli (nie vás, ale tú banku) (... a možno už pozajtra bude v celej EÚ Bunga-Bunga).

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?