Volebný štáb SDKÚ má vraj až osem členov. Zbytočne.

Autor: Ján Galan | 13.11.2011 o 8:28 | (upravené 13.11.2011 o 8:53) Karma článku: 22,70 | Prečítané:  10276x

Lebo najlepšou reklamou pre SDKÚ je sám šéf strany -Dzurinda. Pokiaľ tam je on, tak podľa mňa je pre tú stranu úplne zbytočné robiť akúkoľvek volebnú kampaň a tie peniaze môžu dať radšej na charitu. Osobná popularita ich šéfa je silnejšia ako akýkoľvek politický marketing. A aj ten majú na nič. Ukazuje sa to už na tých prvých billboardoch, ktoré triafajú úplne vedľa pravicového voliča.

Odpoveď na otázku, na ktorú sa nás SDKÚ prostredníctvom billboardu pýta - "či chceme aj dnes patriť do Európy", je pre rozmýšľajúceho  pravicového voliča predsa úplne jasne a dávno zodpovedaná aj bez SDKÚ.

2billboardsdku.jpg

Zdroj: Topky.sk

Áno chceme patriť do Európy aj dnes, lebo v Európe sme odjakživa geograficky a kultúrne a odkedy sme vstúpili do EU a  EMU, tak aj politicky a ekonomicky.

Ale práve preto, že v Európe sme a chceme tu zostať, nám nemôže byť jedno ako Európa bude vyzerať. Či to bude aj naďalej slobodný a relatívne blahobytný svetadiel s demokraciou a bez hraníc pohybu ľudí, tovaru a kapitálu, alebo či sa z nej stane otrokárska spoločnosť so stámiliónmi cez dane a banky zadĺžených ľudí, ktorí budú po ďalšie desaťročia a možno až po stáročia  každý deň lopotiť  iba na  zisky globálnych finančných megašpekulantov, hedžových fondov a nejakých, vraj iba 147 najväčších bánk, ktoré ekonomicky ovládajú svet.

Kapišto SDKÚ?

To sú tí, ktorí ovládajú finančné trhy a im bude stačiť iba pravidelne, účelovo, vždy znova a znova "znervóznieť" a  zvýšiť rizikové prirážky pre dlhopisy štátov a hneď na druhý deň od skorého rána sa tu  všetci budeme na príkaz euroúradníkov, ktorí síce už dávno stratili kontakt s realitou, ale nikdy nestratia kontakt s korupciou, vždy znova a znova skladať na v poradí iksté ďalšie navyšovanie eurovalu, našich daní a ziskov finančného sektoru. To je predsa radosť byť nervózny keď človeku za každé znervóznenie stúpne zisk a zníži sa riziko ďalším zabezpečením, že?

Kapišto SDKÚ?

Ak budete naďalej dávať rozmýšľajúcim pravicovým voličom takéto blbé otázky, aká je na tom billboarde, tak sa vo voľbách dozviete adekvátne blbé odpovede. Lebo pravicový volič nie je žiadna babka demokratka, ktorú môžete takto lacno a primitívne oblbovať a manipulovať. Ak chcete mať voličov, ktorých môžete urážať primitívnymi otázkami a ktorí vám skočia na takéto pseudoargumenty a manipulácie, tak to radšej rovno zavrite, zahoďte kľúč  a  vstúpte do HZDS alebo SMER-u.

Zapamätajte si jedno. Každý jeden pravicový volič je a vždy bude pre vás pán volič! A buď sa o neho budete uchádzať argumentačne aj činmi na úrovni, alebo ho nebudete mať. Neviem, čo ste sa naučili od Machiavelliho a Lenina, ale teraz je nová doba a teraz platí toto.

Kapišto SDKÚ?

Pravicový volič chce patriť do Európy, v ktorej štátni úradníci nekradnú!

Kapišto SDKÚ?

Takže, odpoveď pravicového voliča na otázku z billboardu SDKÚ:

Pravicový volič chce byť v Európe, ale v takej Európe kde vládne zodpovednosť a kapitalizmus a nie v takej Európe, kde vládne falošná solidarita, plytvanie, otrokárska spoločnosť, Barrosov feudaliznus a  poddanská poníženosť SDKÚ. A  to všetko navyše sprevádzané kradnutím štátnych úradníkov a manipulatívnymi billboardmi s hlúpymi otázkami.

SDKÚ ak toto nekapišto, tak nepomôžu ani billboardy o rozmeroch gréckeho + taliánskeho dlhu a ani tisícpäťstočlenný volebný štáb.

S pozdravom,

Váš bývalý volič.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?