Nie chlapci, vy nie ste politikmi do zlých časov

Autor: Ján Galan | 17.11.2011 o 7:20 | (upravené 17.11.2011 o 7:28) Karma článku: 15,64 | Prečítané:  1793x

Hovorí sa, že kto nepozná históriu je odsudený prežiť ju znova. Tiež sa hovorí, že národ, ktorý nepozná svoju históriu, často padá do chýb minulosti. A ešte sa hovorí, že história je matkou múdrosti. Tak len krátko, aby sme sa tu stále nehrabali v tom istom a nerobili tie isté chyby. Keďže nastávajú zlé časy, tak by sme si mali zvoliť ľudí, ktorí sú stabilní a spoľahliví a pri najmenších ťažkostiach nezmenia kabáty a názory. Ale najmä, nezvyknú v ťažkých časoch zrádzať svojich partnerov a obzvlášť svojich voličov.

Trocha histórie politických zrád na Slovensku:

2tabulkazradcov.jpg

Nech si na tie otázniky v poslednom riadku odpovie každý sám. Veď pravicový volič má svoj vlastný rozum.

 

Ja za seba dodám len toľko, že:

Vážení starí politickí mazáci,

existuje také krátke príslovie: „Actions Speak Louder Than Words." Prečo na SaS tak hlasno vreštíte  kvôli veciam, ktoré tu vy robíte bežne už celé roky?  Prečo hovoríte, že je  zradcom, a že má nulový koaličný potenciál? Prečo nám tak hlasno, kolektívne a nasilu servírujete a diktujete čo si máme o Sulíkovi myslieť?

Nie je to náhodou preto, že je pre vás a vaše válovy výhodnejšie byť v koalícii s ďalším starým mazákom - Ficom, ako s mladým bažantom - Sulíkom? Nie je to náhodou preto, že jeho strana existuje sotva nejaké dva roky a už vás preskakuje v preferenciách? (na porazenie, čo?) Nie je to náhodou preto, že vás štve, že on  ešte nikoho nezradil, neprezliekol kabát, nezmenil názory a verejne (dokonca pred celým svetom!) si udržal svoje zásady a  napriek tomu sa mu darí a vývoj ukazuje, že má pravdu? (na porazenie, čo?) Nie je to náhodou preto, že on do  politiky začína  montovať pre vás - mazákov, doposiaľ nevídané veci - akúsi slušnosť, zásadovosť, nekradnutie  a záujem daňových poplatníkov? (na porazenie, čo?)

A preto -  vy, čistí, čestní, seriózni, zásadoví a hlavne naši skúsení mazáci, všetci zborovo vreštíte- „zradca je to  a má nulový koaličný potenciál!"

To je fuk, čo teraz vreštíte, vaše činy z minulosti, zo súčasnosti, zmeny kabátov, názorov  a celoživotné kradnutie, vrátane toho aktuálneho,  dnes hovoria hlasnejšie ako vaše vrešťanie!

Budete vo voľbách ako nejaký prestárnutý hnoj vykydnutí z parlamentu, a to komplet. Lebo teraz sú tu vážne a ťažké časy, teraz je tu kríza a  pravicový volič vie, že Fico potrebuje morálne  silnú protiváhu. A tá protiváha Fica nie ste vy!  Nie MIki, naozaj nie ste stranou do zlých časov. A KDH už vôbec nie.

S pozdravom,

Váš bývalý volič.

 

P.S.

Tých zopár odborníkov z SDKÚ a  KDH, za viacerých spomeniem iba Žitňanskú, tých nezaťažujte vašim blatom a špinou a radšej z nich urobte nezávislých odborníkov, lebo tých bude Slovensko potrebovať aj po voľbách. Nie MIki, ty sa už pri nich hore zadara nezvezieš, ako si sa zviezol pri Radičovej!  Btw. poznáš ten vtip o žabe, ktorá zobrala cez rieku na chrbáte škorpióna, ktorý nevedel plávať a on ju v strede rieky utopil?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

DOMOV

Na smrti trojročného chlapca má podiel nemocnica, zle ho liečila

Úrad zistil, že nitrianska nemocnica v liečbe chlapca pochybila.


Už ste čítali?