KDH ak by niekto odpočúval vášho ministra, ničoho by sa nedopustil

Autor: Ján Galan | 24.11.2011 o 9:37 | Karma článku: 12,33 | Prečítané:  1447x

Informačno-technické prostriedky sa v demokratickej spoločnosti používajú vtedy, ak ide o bezpečnosť štátu, obranu štátu, predchádzanie a objasňovanie trestnej činnosti alebo o ochranu práv a slobôd občanov. Ak teda ide o práva občanov, tak podľa článku 40 Ústavy SR má každý občan právo na ochranu zdravia a na základe zdravotného poistenia aj na bezplatnú zdravotnú starostlivosť. A podľa článku 18 Ústavy nemožno občanov poslať na nútené práce alebo nútené služby s výnimkou situácii ktoré ohrozujú životy, zdravie alebo značné majetkové hodnoty.

Vážené KDH,  váš minister p.Uhliarik je zodpovedný za to, čo sa deje v našom  zdravotníctve.  Je za to zodpovedný jednoducho preto,  že je ministrom zdravotníctva. A KDH je zodpovedné za ministra Uhliarika. Jednoducho preto, že je to  minister za KDH.  Nášmu zdravotníctvu už o týždeň  hrozí kolaps. Hrozí, že občanom nebude poskytnuté to, na čo majú podľa ústavy právo - zdravotná starostlivosť. Prípadne hrozí, že zdravotná starostlivosť im síce poskytnutá bude, ale iní občania - lekári, budú prezidentom poslaní na nútené práce aby im ju nútene poskytli. Hrozí, že bude vyhlásený núdzový stav.

Názory  predsedu KDH v súvislosti s odpočúvaním sú takéto:

„Ak sa potvrdí podozrenie, že spravodajské služby boli zneužité, tak je to škandál, aký Slovensko v tejto oblasti nemalo od čias Vladimíra  Mečiara," reagoval aj predseda KDH Ján Figeľ."

„Vítam rozhodnutie uvoľniť ministra Galka z poverenia viesť ministerstvo obrany. Aj po dnešných vyjadreniach počas zasadnutí parlamentných výborov to je jediné možné riešenie vzniknutej situácie," reagoval predseda kresťanských demokratov Ján Figeľ.

KDH, čo sa týka odpočúvania je tu pre vás aspoň jedna dobrá správa! Ak by  sa aj náhodou niekto niekedy rozhodol odpočúvať toho vášho ministra zdravotníctva, tak by to celkom určite bolo  legitímne a legálne odpočúvanie a nikto by tým nič nezneužil a nikoho by nebolo treba zo žiadnej funkcie odvolávať.  Lebo ten váš minister predstavuje pre občanov SR  nebezpečenstvo naozaj.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?