Ak dopustíme klonovanie s gorilami, gorily nás zožerú

Autor: Ján Galan | 5.1.2012 o 11:01 | (upravené 5.1.2012 o 11:06) Karma článku: 12,03 | Prečítané:  1843x

Pre slušného pravičiara z pravicovej planéty majú gorily nulový koaličný potenciál. Lenže čo ak je tých goríl na pravicovej planéte 90% a tých slušných pravičiarov iba cca 10%? Ako má 10% ľudí pozatvárať do klietok 90% opíc? Pre tie gorily je situácia už dávno jasná a vyriešená. Oni predsa už dávno povedali, že pre nich má cca 10% slušných pravičiarov nulový koaličný potenciál a celej pravicovej planéte chcú šéfovať bez nich.

Gorily to vtedy odôvodnili tak, že tých 10% slušných pravičiarov sa nechce pchať nejakej megagorile Barrosovi niekam a nechce z okna vyhadzovať peniaze. Lebo podľa goríl, pchať sa Barrosovi aj vyhadzovať peniaze vraj  treba, lebo sme v tom "elitnom klube" opičej lásky.  Lenže toto pravý dôvod nebol. Pravý dôvod bol, že tých 10% slušných pravičiarov nie sú gorily, ale ľudia.

Chápem ich, film "Planéta opíc" som videl a viem, že ľudia gorilám smrdia.  Opačne to platí tiež a väčšine ľudí smrdia gorily poriadne. Lenže čo s takými ľuďmi, ktorým gorily nesmrdia? A čo s takými ľuďmi, ktorí sa silou-mocou chcú stať gorilami? Dosť veľa je aj takých, ktorí by chceli byť niekedy človekom a potom, keď sa nikto nepozerá, tak na chvíľu aj gorilou.

Myslím, že tých cca 10% slušných pravičiarov by sa nemalo s gorilami miešať v spoločnej koalícii. Vznikla by  z toho taká blbá genetika a v konečnom dôsledku by tie chromozómy aj tak nezapadli. Niečo ako Radičová a SDKÚ.  Tých 10% slušných pravičiarov by si malo do budúcnosti zachovať čistý genetický fond a mali by intenzívne popracovať na získaní mnohých ďalších ľudí z ulice, ktorých doterajší zápas medzi ľuďmi a gorilami nezaujímal, ale teraz by sa konečne mohli zobudiť. Lebo teraz naozaj ide o budúcnosť tejto krajiny. Takých ľudí je tu vyše 40% z oprávnených voličov.

Lebo buď si a smrdíš ako gorila, alebo si a smrdíš ako človek. Tí čo to zmiešajú, budú smrdieť úplne najviac a gorily ich nakoniec aj tak zožerú.

Ak by to aj teraz ľuďom nevyšlo, tak sa gorily aspoň budú môcť pred ľuďmi v celej svojej kráse predviesť ako rozumne a hospodárne vedia spravovať krajinu ľudí v hospodárskej kríze. Som si istý, že najneskôr hneď potom sa ich zbavíme definitívne.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?