Pravica nás vrátila do socializmu (ale bez istôt)

Autor: Ján Galan | 11.3.2012 o 12:30 | (upravené 11.3.2012 o 15:18) Karma článku: 11,15 | Prečítané:  1548x

Prvého decembra minulého roku som tu napísal článok s názvom “Pravica je schopná vyrobiť pre Fica aj 100%-nú voličskú podporu“. Viď: http://jangalan.blog.sme.sk/c/282160/Pravica-je-schopna-vyrobit-pre-Fica-aj-100-nu-volicsku-podporu.html Dobrá správa je – nepodarilo sa jej to. Pravica Ficovi vyrobila iba niečo cez 44% hlasov. V tom článku som tiež spomínal, že paradoxom bude, že do opozície pôjdu aj tí, ktorí špekulujú o budúcej kolaborácii s Ficom, lebo Fico ich po voľbách už vôbec nebude potrebovať a bude vládnuť sám. Dobrá správa je – Fico nezískal ústavnú väčšinu a kolaborantov bude potrebovať aspoň niekedy.

Spomínal som tiež, že "tak neschopnú pravicu sme tu ešte nemali,  odkedy tu vôbec máme nejakú pravicu a že mi to je ľúto, ale ak sa rýchlo nestane nejaký zázrak a pravica sa rýchlo nespamätá, neskonsoliduje, nedohodne na programe a nezvolí si nového lídra, tak pravdepodobne pôjde možno aj na viac ako jedno volebné obdobie bručať do opozície".

To bolo napísané v decembri 2011. A čo sa odvtedy stalo s pravicou? Namiesto toho aby sa spamätali a skonsolidovali, tak sa nám ešte navyše predviedli ako gorily a vykecávači osobám uvedeným v mafiánskych zoznamoch.

Neviem si to vysvetliť inak ako tým, že asi nečítajú moje články. OK, tak netrvám na tom aby ich čítali, ale aspoň by teda mohli niekedy počúvať a rešpektovať to, čo im hovorí väčšina pravicových voličov.

Ja myslím, že teraz budú mať dosť času aby sa to naučili. Dobrá správa je - Ficovi zatiaľ priniesli iba 44% hlasov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?