Ani len znárodniť nedokážu profesionálne

Autor: Ján Galan | 18.3.2013 o 19:44 | (upravené 18.3.2013 o 19:52) Karma článku: 21,15 | Prečítané:  3511x

A je to tu! EU socialisti sa rozhodli, že novodobý celoeurópsky “výstrel z Auróry“ zaznie na Cypre a Veľká socialistická revolúcia EU (VSREU) sa konečne môže odštartovať naostro. Rozhodli sa rázne, tak ako kedysi súdruh Lenin, po ňom súdruh Klement a neskôr súdruh Fidel a spustili pilotný projekt znárodnenia súkromného majetku v prvom členskom štáte EU.

Pre jednoduchosť sa rozhodli,  že začnú súkromným majetkom s najväčšou likviditou, teda peniazmi na účtoch. Otestujú to na malom ostrove, vychytajú v jednotlivých procesoch muchy a celé to spichnú za jeden víkend. Vyskúšajú to a následne to začnú podľa potreby implementovať v ktorejkoľvek inej krajine EU a u ktoréhokoľvek súkromného majiteľa peňazí. Vždy tam, kde socialisti usúdia, že ešte rýchlejšie a efektívnejšie ako cez dane sa dá dostať k súkromným peniazom tak, že tie peniaze ich majiteľovi jednoducho ukradnú. A to práve vtedy, keď ich nebude mať pod kontrolou.  A urobia to štandardne cez víkend ako ktorýkoľvek vykrádač bytov, využijúc situáciu, že majiteľ je práve mimo domu, resp. v tomto prípade, že nemôže byť v banke.

Ale chybička sa vlúdila. Oni zabudli, že v tom malom ostrovnom štáte asi omylom zabudli zrušiť parlament (niečo ako keď zlodej omylom zabudne vypnúť alarm), a to sa im vypomstilo. A tak z plánovanej rýchlej a efektívnej "akcie na víkend" zrazu nič nebolo.  Alarm začal hučať, zapli sa reflektory a celý svet sa na zlodejov pri akcii začal pozerať.  A oni rýchlo pobrali ako rukojemníkov nevinných občanov toho malého ostrova a trápne teraz vyjednávajú o tom, koľko súkromných peňazí ich má svet nechať ukradnúť.  A zároveň stále zabraňujú majiteľom peňazí vrátiť sa do vlastných domov, resp. v tomto prípade do vlastných bánk svoje peniaze ratovať.

Proste takí trápni a neschopní zlodeji, čo ani len kradnúť nevedia poriadne.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?