Pán Fico vy nemôžete kandidovať, všetkým dlžíte istoty

Autor: Ján Galan | 30.6.2013 o 12:26 | (upravené 30.6.2013 o 12:40) Karma článku: 29,59 | Prečítané:  6716x

Pán Fico, ste nielen pre Slovensko, ale aj pre EU a zvyšok sveta vzácny a dôležitý človek a politik, ktorého všetci potrebujeme. Veď od 30 do 47% účastníkov SK volieb (presné % závisí vždy od stupňa manipulácie toho-ktorého prieskumu) od vás očakáva zabezpečenie svojich sociálnych istôt. Všetci podnikatelia od vás očakávajú zabezpečenie priaznivého podnikateľského prostredia aby mohli investovať, zamestnávať a tvoriť zisky. Všetci živnostníci od vás očakávajú zníženie daní a odvodov. Vyše 400 tis. nezamestnaných od vás očakáva, že im dáte prácu vy, vaše sociálne podniky a eurofondy, ktoré len vy zoženiete. Vaši mecenáši od vás očakávajú štátne zakázky. Štátni úradníci zamestnanecké istoty a vysoké platy. Váš minister financií od vás očakáva, že mu svojou schopnosťou zháňať peniaze pomôžete vykryť obludný deficit.

Ale nielen doma ste nenahraditeľný predseda vlády. EU od vás očakáva deficit pod 3% HDP. EU od vás tiež očakáva, že udržíte poslušnosť Slovenska a pritakávanie na všetky tie eurovaly, bianco záväzky a naše pravidelné príspevky na lepší život bankárov a južných susedov.

Ale nielen pre istoty v SK a EU ste nenahraditeľný predseda vlády, ale aj naši partneri v NATO od vás očakávajú, že im zabezpečíte istoty perfektného fungovania našej armády a spravodajských zložiek. Pán Fico, strašne veľa ľudí od vás strašne veľa očakáva, lebo strašne veľa ľuďom ste strašne veľa sľúbili.

Vy beťár a teraz by ste pred tým všetkým chceli ujsť a zašiť sa do nejakej nevýkonnej prezidentskej funkcie, v ktorej akože "vy nič, vy muzikant", ktorý už nebude môcť nič ovplyvniť?

Toto vám nemôžeme dovoliť, lebo strašne veľa nám a nielen nám dlžíte. Nespravíme z vás prezidenta, ale budete pekne sám a samozodpovedne vládnuť až do konca, až kým si všetci v SK, EU aj vo zvyšku sveta budú môcť porovnať vaše sľuby s výsledkami vašich činov.

Vy jeden beťár, pred svojimi sľubmi do prezidentskej funkcie neujdete!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Amnestie, Roháč a Sýkora. Čo má vplyv na prípad vraždy Remiáša

Na rozhodnutie o Mečiarových amnestiách má Ústavný súd posledné dni. Nájomný vrah Roháč dostal doživotie. Pri vražde Sýkoru sa spomína SIS.

DOMOV

Koalícia sa chce náhle zbaviť šéfa Ústavu pamäti národa

Ak by zmena zákona prešla, nové pravidlá začnú platiť od 15. októbra 2017.


Už ste čítali?