Pravicové strany, Kiska má už 20%, ale nie že ho podporíte!

Autor: Ján Galan | 13.9.2013 o 6:45 | Karma článku: 17,03 | Prečítané:  2353x

Po celý čas tu väčšina z vás, pravicových strán (česť malým výnimkám) nemá žiadnu kreatívnejšiu agendu ako "AntiFico, LeboFico a NieFico". A po celý čas tu všetci len snívate o nejakom individuálnom líderstve a majorite. Ale pritom každý z vás (vždy zásadne proti všetkým ostatným) deklarujete "potrebu zjednotenia pravice a porážky Fica". Handlujete sa tu navzájom o podporu/nepodporu jednotlivých prezidentských kandidátov bez ohľadu na to, že voľba prezidenta sa nebude konať v parlamente, ale pôjde o priamu voľbu, v ktorej nebudete rozhodovať vy a vaše vzájomné dohody a kšefty, ale jedine občan. Z hľadiska pravicovo zmýšľajúcich občanov ste len rozdrobení smiešni malí trpaslíci, ktorí nikdy nebudú ťahať za jeden povraz, lebo medzi sebou neznesú žiadnu Snehulienku, ktorá by ich zorganizovala.

Hádate sa, handlujete a intrigujete o tú prezidentskú funkciu ako keby patrila vám a pritom ste si ani len nestihli všimnúť, že už 20% občanov si svojho prezidenta vybralo. Oni napodiv nečakali na vaše dohody, politické kšeftíky, usmernenia a odporúčania, ale vybrali si svojho kandidáta sami.

Chápem, že je to pre vás nepríjemné, ale aktuálny prieskum ukazuje, že už 20% občanov (z tých, ktorí by išli voliť) si vybralo svojho prezidenta aj bez vás, bez politikov a politických strán. Svojho občianskeho prezidenta:

http://www.cas.sk/clanok/260315/prezidentske-volby-sa-blizia-do-druheho-kola-by-postupili-kiska-s-ficom.html

To je teda nehoráznosť čo?  Že si to tie doteraz bezprízorné voličské ovce bez vášho odporúčania dovolili urobiť, že? Ale dobrá správa je, že to bude pre vás politikov už len horšie a pre občanov lepšie. Lebo občania majú stále plnšie zuby vás politikov, vašich strán, kšeftov a oligarchov a stále viac a viac z nich bude inklinovať k výberu nestraníckych kandidátov v akýchkoľvek voľbách.

Pomaly každý jeden deň tu vychádzajú na svetlo nové a nové negatívne udalosti, nové svinstvá, ktoré znižujú dôveru voči vám politikom, bez ohľadu či ste z pravice alebo z ľavice. Každý jeden deň je občanom jasnejšie, že ste len nesvojprávnymi bábkami v rukách niekoho iného a každý jeden deň je jasnejšie, že slobodný občan by už v záujme svojej sebazáchovy a záchrany Slovenska nemal dať na vaše odporúčania a vašich kandidátov.

Tak s občanmi nebojujte, pripojte sa k ich voľbe a podporte jednohlasne celá pravica občianskeho kandidáta Kisku!  Občania vám ponúkajú už dnes 20%-tného kandidáta, ktorý má, áno, naozaj má reálnu šancu poraziť Fica!

Či už s vašou straníckou podporou alebo bez nej, ale teraz ešte stále máte možnosť ukázať, že vám aspoň trochu ide o podporu občanov. Teraz ešte stále máte možnosť ukázať, že vám je prednejšia spolupráca s občanom ako budúca spolupráca s Ficom! Ak občana nepodporíte, je vysoko pravdepodobné, že už onedlho občan nepodporí vás. A bez zvolenia do parlamentu si veru ani len necucnete.

Tých 20% občanov na vás s istotou kašle už dnes, no zadajte akadémii vied úlohu, že prečo asi? A bude na vás kašlať už len viac a viac občanov.

Alebo radšej, viete čo?  Radšej toho Kisku vôbec nepodporujte a choďte od neho het a poriadne ďaleko. Lebo ešte by ste nám ho zašpinili...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?