Neschopní politici sa navzájom obviňujú za Kotlebu

Autor: Ján Galan | 25.11.2013 o 19:58 | (upravené 25.11.2013 o 23:44) Karma článku: 17,74 | Prečítané:  1233x

Jedni kričia, že za Kotlebu môže Fico. Fico kričí, že za Kotlebu môže pravica. Novinári kričia, že za Kotlebu môže nespokojnosť dedinských voličov. Analytici kričia, že za Kotlebu môžu mestskí voliči. Jedna pani povedala, že za Kotlebu môžu cigáni. Cigáni čo išli okolo povedali, že volili Kotlebu, lebo aj oni chcú v štáte poriadok. Iní cigáni povedali, že za Kotlebu môžu gadžovia. SaS najskôr štandardne vyhlásila, že za Kotlebu môže Fico a neskôr dokonca odhalila, že za neho vraj môže, citujem “mlčiaca väčšina“... Každý dnes vie presne ukázať prstom na nejakého vinníka, ktorý “môže za Kotlebu“.

Rôzne medzinárodné organizácie za Kotlebu okamžite súdia celé Slovensko, lebo súdiť Francúzsko, Belgicko, Nemecko, Holandsko, Grécko, Britániu či iné solídne krajiny za existenciu extrémistických  strán a politikov sa predsa nepatrí, veď ešte by to mohlo nahnevať niekoho dôležitého.

Kto teda naozaj môže za Kotlebu? Sú Slováci fašisti?  Nie, Slováci nie sú fašisti, za Kotlebu môže zjavná aj latentná 20 ročná neschopnosť politikov, ktorí sa u nás praxou svojej politiky úplne neodôvodnene označujú ako "pravica" a "ľavica", ktorí nedokážu rozumne, hospodárne a ku prospechu všetkých občanov spravovať samostatný štát.

Za Kotlebu môže manažérska neschopnosť, ale o to väčšia hrabivosť, tiahnuca sa naprieč všetkými stranami a všetkými vládami bez ohľadu na deklarovanú "pravicovosť" či "ľavicovosť". Za Kotlebu môže zlodejstvo, bezcharakternosť, sústavné klamanie a ohlupovanie voličov, sústavné tunelovanie štátneho majetku cez akýkoľvek vládny rezort, ktorý by ho mal hospodárne a s odbornou starostlivosťou pre občanov spravovať, za Kotlebu môžu politické renty, mafianizácia a oligarchizácia politiky, za Kotlebu môže trvalá beztrestnosť politikov a mafiánov, za Kotlebu môže nedostupnosť spravodlivosti a právneho štátu pre bežného občana. Toto sú tie pravé dôvody, ktoré môžu za Kotlebu - toto je to, prečo tu začína naberať na popularite pravicový extrémizmus!

Obávam sa, že ak súčasnú takzvanú "pravicu" a takzvanú "ľavicu" rýchlo nepošleme do histórie a nenahradíme ich nejakými schopnejšími, tak budú schopné spoločne "skotlebizovať" aj väčšinu Slovenska a ešte sa potom nakoniec aj znova pohádať, že "kto môže za Kotlebu"...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?