Pán marketer Putin tých olympijských 50 mld. USD vyhodil zbytočne

Autor: Ján Galan | 2.3.2014 o 14:34 | (upravené 3.3.2014 o 6:38) Karma článku: 14,45 | Prečítané:  1726x

Ak chcel pán moderný prezident, tovarišč a explukovník KGB Putin pomocou olympiády urobiť na zvyšok sveta dojem, že Rusko je veľká, múdra a moderná krajina, ktorá dala svetu množstvo vedcov, umelcov, vynálezcov, pekné detské rozprávky a navyše hlbokú citlivú ruskú dušu, tak sa mu to olympiádou v Soči určite podarilo.

Stálo to síce nejakých smiešnych 50 mld. USD, ale za ten pozitívny dojem sveta o Rusku a o Putinovi, ako jeho modernom a rozumnom vládcovi, ktorému záleží na dobrom obraze a vnímaní Ruska vo svete, to zrejme Putinovi stálo tiež.

Ale potom, ani nie dva týždne po všetkej tej veľkej sláve začne Rusko vojensky obsadzovať suverénnu a zvrchovanú krajinu iba preto, že sa jej občania rozhodli stať plnohodnotnou ekonomickou, politickou a kultúrnou súčasťou západnej civilizácie. Civilizácie, do ktorej predsa historicky vstúpilo aj samotné Rusko, už za svojho osvieteného reformného vladára Petra Veľkého.

Nuž zdá sa, že zbytočne ste vyhodili tých marketingových 50 mld. USD na vytvorenie svojho pozitívneho obrazu vo svete, pán agresor Putin.

Ale čo už, komunisti vždy vedeli hospodáriť...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?